Регистрация  Забыли пароль?

 


Економія електроенергії за рахунок правильної експлуатації холодильника


Ми використовуємо електричну енергію щодня. Але нас з вами, електроенергія цікавить як споживачів перш за все з точки зору її вартості. Як ви вже зрозуміли сьогодні будемо говорити про електроенергію для холодильників. Побутовий холодильник — єдиний прилад, який постійно включено в мережу і він працює на нас 24 години, день за днем, рік за роком. Жодна інша побутова техніка не порівняється з ним по розміру спожитої електроенергії. Домашній холодильник споживає як мінімум тридцять відсотків всієї електроенергії, що витрачається на електроприлади (і пральна машина, і посудомийна, і електроплита, і електричний водонагрівач, і потужний пилосос). Якщо ж арсенал вашої домашньої техніки скромніший, то на холодильник доводиться набагато більша доля споживаної енергії. По всій Європі серед виробників передової побутової техніки введено маркування приладів по класу ефективності споживання енергії і деяким іншим показникам.

Згідно з директивою Європейського Співтовариства виробники холодильників і морозильників повинні вказувати дані про енергоспоживання і деякі інші технічні характеристики на спеціальній наклейці. Завдяки цій наклейці (дивися малюнок на наступній сторінці) дані про прилади різних виробників можна легко порівнювати. Ділення на класи A, B, C, D, E, F, G показує, наскільки економно витрачає електроенергію даний прилад в порівнянні з середнім рівнем. Для порівняння в етикетці приводиться середнє значення витрат електроенергії. Прилади класів А, В найбільш економні. Енергоекономічність холодильників — зараз глобальна проблема для всіх розробників нових моделей. Відповідно і ціни холодильників різних класів відрізняються приблизно на 25%. На даний час, для заощадження електроенергії, випускають холодильники з новою системою ізоляції. Теплоізоляція в цих холодильниках складається з двох середовищ з різною теплопровідністю: пінополіуретану і вакуумного прошарку. Також для зменшення витрат електроенергії багато фірм випускають моделі холодильників з двома компресорами. Це подвійна швидкість охолодження і подвійний ресурс роботи. Ви навіть можете відключити одну з камер приладу, якщо збираєтесь у відпустку. Крім того, в багатьох сучасних холодильниках на такий випадок є зручний режим «відпустка». Отже, слід купувати холодильник з передовими розробками і хорошим показником енергоекономічності. Але і з тим холодильником, який у вас вже є, можна досягти помітної економії електроенергії.

Рахунки за електрику виглядатимуть скромніше, якщо виконувати деякі правила.

• Кожного разу перед відкриттям дверей холодильника зробіть паузу. Подумайте про те, що треба дістати, і пригадаєте, де це лежить. Щоб скоротити час пошуків потрібних продуктів в холодильнику, бажано розсортувати їх по полицях в зручному для вас порядку, надписати упаковки або забезпечити прикметними кольоровими ярличками.

• Інколи слідкуйте, щоб в холодильнику підтримувалась оптимальна температура: для основного холодильного відділення температуру +4 до +6 градусів, а для морозильної камери оптимальна температура -18. У нижчих температурах немає потреби, якість зберігання продуктів не покращиться, а дуже холодний холодильник даремно витрачатиме електрику.

• Глибоко помиляється той хто вважає, що якщо тримати в холодильнику мало продуктів, то економиться електроенергія. Так само наївно вважати, що повнісінький холодильник вимагає більшої витрати енергії. Тримайте холодильну камеру повною, але не набитою, щоб залишалося місце для циркуляції повітря. Для рівномірного охолодження повітря повинне вільно циркулювати між продуктами. Чим вище загальна теплоємність продуктів в камері, тим стабільніша температура і тим рідше включається компресор. А це — знову економія енергії і продовження життя агрегату.

• Якщо ваш холодильник вже «в літах», час від часу перевіряйте ущільнювач і петлі на дверцятах, чи немає витоків холоду.

• Не варто встановлювати холодильник поряд з опалювальними приладами, плитою або на сонці, як би це не було виграшно для інтер'єру. Отже, вибір за вами. 


Aldo Holod | Открыть

Стабілізатор напруги для пральних машин


Ринок стабілізаторів напруги зараз динамічно розвивається, поповнюючись новими моделями для захисту побутових приладів, зокрема пральних машин. Збільшення кількості електроприладів впливає на потужність трансформаторних підстанцій та ліній електропередач. Необхідність установки стабілізатора напруги пральної машини зумовлена коливаннями величини напруги в мережі та значним відхиленням від визначених норм та стандартів в межах від 198 В до 242 В.

Вибір стабілізаторів напруги пральних машин

Коли обираєте стабілізатор напруги для пральної машини, потрібно враховувати потужність побутового приладу з врахуванням пускового струму. Потужність побутової пральної машини складає приблизно від 1500 до 2000 Вт. Крім того, необхідно брати до уваги поправку на коефіцієнт, який залежить від фактичної напруги в електричній мережі. Також, вибір стабілізатора пральних машин, необхідно проводити з врахуванням швидкодії прилада на стрибки напруги в електромережі. Зрозуміло, що досвідченому електрику вибрати стабілізатор напруги для пральних машин, враховуючи всі необхідні показники не потребує значних зусиль. А як бути нам, простим користувачам пральних машин?

Все дуже просто, необхідно лише звернутись до спеціалістів та отримати пораду, як вибрати стабілізатори напруги для пральних машин. Рекомендуємо користувачам нашого сайту звертатись до фахівців компанії "ДІА-Н". Інженери даної компанії вже тривалий час розробляють та виготовляють електрообладнання для побутових приладів.

Купити стабілізатор напруги пральної машини

Стабілізатор напруги для пральних машин виробницства компанії "ДІА-Н" користуються значним попитом та довірою користувачів побутових приладів. Кому пощастило купити стабілізатор напруги для пральної машини даного виробника, вже переконались, що ціна приладу відповідає якості. Отримати докладну інформацію, щодо технічних характеристик та умов використання стабілізатора напруги пральної машини можна у фахівців компанії "ДІА-Н".

Адреса: вул. Долинського, 6
Місто: Львів

Телефон.моб.:+380 97 343-83-57,
Телефон.моб.:+380 66 115-42-54,
Телефон.ст.:+380 322 53-07-79,
 

Графік роботи: пн-пт 09.00 - 18.00

Вихідний: субота, неділя

Aldo Holod | Открыть

Температурні умови заморожування продуктів


Швидке охолодження вин і напоїв здійснюють, помістивши їх на короткий час в НТК (низькотемпературну камеру). Час готовності вина до вживання визначається його сортом і температурою в НТК.


Розглянемо також морозильні камери і відділення або секції, в яких забезпечуються умови для швидкого заморожування продуктів - чотири зірочки *(***). В таких НТК заморожування вважається швидким, якщо продукт повністю промерзає до -18 °C на всю глибину протягом 24 годин. Швидке заморожування при природному способі охолоджування відбувається при температурах -24°C і нижче. Як правило, в режимі заморожування холодильник-морозильник працює безперервно і температура в морозильній камері може знижуватися до -38 °C.
У випадках примусового охолодження з використанням прискорюючих технологій швидке заморожування може відбуватися при температурах нижче -20 °C.


Вищевказані приклади підтверджують, що четверта велика зірочка вже не означає -6 °C. Вона тільки підтверджує можливість швидкого заморожування.


Технологія заморожування і зберігання продуктів рослинного і тваринного походження істотним чином впливає на їх смакові і живильні якості при споживанні після розморожування. Порушення правил заморожування і зберігання заморожених продуктів  може викликати отруєння різного ступеня тяжкості, якщо на зберігання був закладений продукт з дефектами або заражений бактеріями. Холод тільки уповільнює розвиток, але не вбиває бактерії. Відомо, що деякі хвороботворні мікроби добре розмножуються при температурах -6 °C і навіть нижче.
При заморожуванні продукт промерзає швидше зовні, а в глибині повільніше.  Щоб глибина заморожування була повною, перед заморожуванням продукти рекомендується розділяти на тонкі шматки або скибочки завтовшки не більше 4 см для разового використання. При такій товщині скибочки за 24 години продукт промерзає на повну глибину до -18 °C.


Більшість фахівців вважають, що життєдіяльність бактерій припиняється при температурі -18 °C. Температури - 24 °C для швидкого заморожування і -18 °C для тривалого зберігання  фахівці вважають достатніми в побутових умовах. Подальше пониження температури заморожування і зберігання недоцільно, оскільки виграш в продовженні термінів зберігання буде не істотним, а збільшення витрати електроенергії значним.
Кожен градус пониження температури вимагає додаткових витрат електроенергії. Крім того, з пониженням температури випаровування холодоагента,пов'язано збільшення розрідження в системі охолодження і зростання вірогідності порушення герметичності.

Відповідно в комплексі, холодильник-морозильник дозволяє короткочасно зберігати повсякденні продукти при позитивних температурах. Тривалий час зберігати парне м'ясо, свіжу рибу, овочі і фрукти в умовах «сухої» і «вологої свіжості». Декілька місяців зберігати заморожені продукти і практично не обмежений час різні вина в режимі «льоху» з рекомендованими температурами від 8°C до 12 °C і відносною вологістю повітря від 50 до 80 %.
Заморожування продуктів починається, коли температура в камері або відділенні стає нижчою 0 °C. . Це гранична точка замерзання чистої води і танення льоду. При низьких температурах, близьких до 0°C, на поверхні продукту утворюється тонка скориночка льоду, але промерзання в глибині не відбувається. Діапазон низьких температур близько 0°C називають зоною «сухої свіжості», а плюсових температур - зоною «вологої свіжості».

Умови «сухої свіжості» і «вологої свіжості» використовують для якнайкращого і найбільш тривалого збереження початкових якостей свіжих продуктів в різних моделях побутових холодильних приладів різних фірм. Заморожена риба в умовах «сухої свіжості» зберігається в свіжому стані протягом тижня. Заморожування риби можна проводити в низькотемпературних відділеннях  або низькотемпературних камерах з будь-яким маркуванням.

Деякі фрукти і овочі в умовах «вологої свіжості» зберігаються місяцями.


Aldo Holod | Открыть

Що таке нульова зона холодильника?


Спеціальне відділення холодильної камери, призначене для зберігання свіжого м"яса, свіжої птиці та риби називають нульовою зоною.
Як правило, цей відсік представляє собою висувний ящик, котрий зазвичай розташовується між морозильною і холодильною камерами. У деяких моделях зона свіжості виконана у вигляді ізольованої камери.
Завдяки таким умовам зберігання багато продуктів зберігають свою свіжість в середньому в два-три рази довше, ніж в звичайному холодильнику.
Зона свіжості може не мати власного випарника, а охолоджування цієї камери може здійснюватися за рахунок циркуляції холодного повітря з розташованої зверху морозильної камери по невеликому каналу. У деяких холодильниках нульова зона виконана у вигляді окремої пластикової ємності. Охолоджування цієї ємності здійснюється випарником, що плаче.
Гарантовано температура 0°С може бути забезпечена тільки у тому випадку, коли нульова зона є камерою з окремим випарником, або зоною, в яку порційно подається охолоджене повітря з морозильної камери (NO FROST), особливо якщо управління процесами проводиться електронним блоком.


Aldo Holod | Открыть

В Запорожье состоялся турнир по ММА


В субботу, 4 июня, в легкоатлетическом манеже спорткомплекса ОАО «Запорожсталь» состоялся Открытый турнир среди любителей смешанных единоборств (ММА), приуроченный Международному дню защиты детей.

Организатором турнира выступила общественная организация «Всеукраинское Движение Развития Молодежи и Спорта» при поддержке обособленного подразделения Федерации смешанных единоборств (ММА) в Запорожской области.

В соревнованиях приняли участие как профессиональные спортсмены, так и любители этого вида спорта. Шестьдесят четыре бойца, – юноши 16-17 лет, а также взрослые – 18 лет и старше, приехали в манеж из Запорожской, Днепропетровской, Кировоградской и Херсонской областей специально, дабы побороться за первенство. Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть

Запорожские каратеки привезли домой три «золота», два «серебра» и «бронзу».


В субботу, 6 февраля, в Александрии прошел чемпионат Кировоградской области по Киокушинкай каратэ в разделе «кумитэ» среди спортсменов разных весовых и возрастных категорий.

Соревнования провели во Дворце спорта ДЮСШ № 2 с целью развития и популяризации Киокушинкай каратэ в городах Украины, повышения спортивного мастерства участников соревнований, формирования юношеской сборной для участия в областных, а также во всеукраинских и международных соревнованиях. Читать дальше...

 

 


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 1

Юные бойцы Киокушин каратэ поборолись за первенство.


Второе открытое первенство гимназии №28 по Киокушинкай каратэ вновь собрало вокруг себя около сотни юных спортсменов. Киокушиновцы из Запорожья и Запорожской области яростно боролись за призовые места, демонстрировав судьям и собравшейся в зале публике свои знания и умения в одном из самых трудных восточных единоборств. На торжественном открытии участникам соревнований адресовали свои приветствия президентЗапорожской областной ассоциации Киокушинкай каратэ, главный судья первенства Сергей Леонидович Петренко, вице-президент Запорожской областной ассоциации Киокушинкай каратэ Владимир Александрович Кляпчук, а также гость соревнований – мастер спорта по боксу Сосуновский Владимир Сергеевич

Ребята боролись за победу в разных весовых и возрастных категориях. Судьи заранее поделили соревнующихся на три группы. Первыми на татами вышли дети 5-7 лет, затем судьям свое мастерство демонстрировали юные бойцы 8-9 лет, а закрывали состязания каратэки уже постарше  – 10-15 лет. Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть

Решила удивить мужа


Решила удивить мужа, пока он мылся, нацепила трусики с хвостом, на голову кошачьи ушки, и соблазнительно легла в постель, приняла позу игривой кошки…

Проснулась от того, что муж укутал в одеяло, почесал за ухом и сказал: — Спи, блохастик!


mirsvit | Открыть | Комментариев 8

В Запорожье прошел чемпионат по одному из самых жёстких и зрелищных видов спорта.


В преддверии майских праздников состоялись соревнования по контактному каратэ Киокушинкай...

В минувшую субботу, 25 апреля, состоялся Открытый чемпионат Запорожской области по Киокушинкай каратэ в разделе «кумитэ» среди детей, юношей, девушек, юниоров, молодежи и взрослых. Соревнования прошли в спортивном комплексе «Торпедо» под эгидой Запорожской областной ассоциации Киокушинкай каратэ.

В турнире приняли участие команды из Запорожья, Днепропетровска, Мелитополя, Александрии и Новомосковска. За призовые места в разных весовых категориях боролось около 200 каратеков в возрасте от 6 до 17 лет, а также те, кому уже исполнилось 18.

На торжественном открытии спортсменов поприветствовали главный специалист управления молодежи, физической культуры и спорта Запорожской областной государственной администрации Алексей Николаевич Гацуля и президент Запорожской областной ассоциации Киокушинкай каратэ Сергей Леонидович Петренко. Участникам соревнований пожелали побед, а также честной, бескомпромиссной борьбы на татами. Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 8

Запорожская молодежь выбирает здоровый образ жизни!


Пока различные уровни власти обсуждают пути решения проблемы противодействия употребления несовершеннолетними алкогольных напитков и табачных изделий, запорожские активисты выходят на улицы города, чтобы на своем примере показать детям и подросткам насколько важно сегодня соблюдать здоровый образ жизни.

Итак, с целью пропаганды и утверждения ЗОЖ в молодежной среде, 5 апреля была организована очередная массовая пробежка, традиционно проводимая в Запорожье каждое первое воскресенье месяца.

Организаторы мероприятия – социально активное население, которому не безразлично будущее Украины и своего региона. Это и представители спортивных секций, клубов, молодежные движения и организации, да и просто городские жители, нашедшие время на осуществление хорошего дела.

В пробежке приняли участие люди разного возраста и уровня физической подготовки, которые пожелали привлечь внимание общественности к значимости формирования ценностного отношения к здоровью и здоровому образу  жизни. Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 13

В Днепродзержинске прошло первенство по киокушин-кан каратэ «Воля к победе».


В Днепропетровской области прошли соревнования по киокушин-кан каратэ, в которых также приняли участие спортсмены из Запорожья.

В минувшую субботу, 21 марта, в спортивном комплексе «Прометей» состоялось Открытое первенство Днепродзержинска по Киокушин-кан каратэ «Воля к победе» среди детей, юношей, девушек, мужчин, женщин и ветеранов в разделе «кумитэ». В соревнованиях приняли участие 130 спортсменов из Новомосковска, Мелитополя, Днепродзержинска, Запорожья, Никополя и Днепропетровска.

Организатором турнира выступила общественная организация «Днепропетровская областная федерация киокушин-кан каратэ-до» во главе председателя Вилянского В.Н. и заместителя председателя Соколова О.О..

Соревнования прошли в духе здорового соперничества. Хорошая подготовка спортсменов позволила командам достойно представить свои города, убедиться в своем соответствии требованиям турнира, обменяться знаниями и опытом.  Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 8

«- А что, рыцари бегут? - Все бегут!»


В минувшее воскресенье запорожские активисты провели акцию в поддержку здорового образа жизни молодежи.

Отказаться от вредных привычек, сбалансировать питание и заняться физической культурой призывают запорожские активисты тех, кому небезразлично свое здоровье, здоровье своей семьи, а также будущее подрастающего поколения. Школьники, студенты, спортсмены, рабочая молодежь, люди зрелого возраста вот уже традиционно стали выходить на улицы города, чтобы принять участие в массовой пробежке.

Организаторы мероприятия — «Актив-Z», «Street Workout Kingz», «Трезвое Запорожье», «Мероприятия города Запорожье», по-прежнему остаются непоколебимыми борцами за общественный порядок, здоровую, развитую и крепкую нацию, на своем примере демонстрируя запорожцам, что вести здоровый образ жизни никогда не поздно.

Поддержать идею ЗОЖ пришли неустрашимые рыцари клуба исторического фехтования «Стезя», представители спортивной команды «Begtruscoy» и боевого искусства «Капоэйра», которые пробежались вместе с остальными активистами, а после — подарили участникам мини-марафона зрелищное выступление, привнеся в хмурый, облачный день мероприятию особую изюминку, а бегунам и собравшимся на площади зевакам — хорошее настроение. Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 12

В Кировоградской области прошли соревнования по Киокушинкай каратэ.


В Александрии состоялся Открытый чемпионат Кировоградской области по киокушинкай каратэ, в котором также приняли участие спортсмены из Запорожья.

В минувшую субботу,7 февраля, в Александрии состоялся Открытый чемпионат Кировоградской области по киокушинкай каратэ среди детей, юношей, девушек и юниоров в разделе «кумитэ».

За победу в соревнованиях боролись более двухсот пятидесяти спортсменов из четырех областей Украины: Днепропетровской, Запорожской, Одесской и Кировоградской. Наш город представляла команда Запорожской областной ассоциации киокушинкай каратэ в составе двенадцати человек.

По словам организаторов чемпионата, каратисты проявили истинно спортивный характер и необычайную волю к победе, которую, как и поражение, приняли достойно. Что ж, вправе сказать, эти ребята работают над собой и упорно идут к своей цели. Читать дальше... 


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 7

Спортсменом бути модно, а каратистом - для потенції корисно.


Відомо, що шкідливі звички, неправильне харчування, стреси і недолік фізичних навантажень чинять негативний вплив на соціальну сферу діяльності людини, будучи першопричиною появи різних хронічних захворювань. Щоб запобігти їх, необхідно вести здоровий спосіб життя, основу якого становить фізичний розвиток.

Тренуючи своє тіло, ви позитивно впливаєте на весь організм в цілому. Покращується самопочуття, якість сну, підвищується настрій і рівень задоволеності життям. Без всякого сумніву, регулярні заняття спортом допоможуть підтримати тіло в хорошій формі, сприятимуть формуванню позитивного настрою та впевненості у власних силах.

Зміцнити фізичне здоров'я, оволодіти досконалістю спеціальних знань, умінь і навичок, а також здатністю повною мірою реалізувати їх при виникненні екстремальних ситуацій, пов'язаних з високою відповідальністю та наявністю реальної небезпеки пропонують тренери Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 3

Краще пiздно привiтати


З Минулим Новим роком та Рiздвом! Чому не спiлкувалася з вами бо iхала на свята до Дрогобича, та дiзналася що Дмитро поiхав добровольцем на домбас. I мати дюже хвилюеться, як вiн там й я приiхала ii заспокоiти. I поiду туда знову, може занедбую писати вам, а може й нi, як складеться доля Украiни.

P.S. Порошенко був правий, Путiн зiзнався що збираеться збiльшувати та оновлювати озброення за рахунок пенсiонерiв. А ще про нас казав що ми готуемо атаку на Росiю, збiльшуючи озброення. Так що не переводити стрiлки Путко


lwiwanka | Открыть | Комментариев 9

«Это трезвая Украина – с нами Воля, с нами Сила!»


Считается, что Новый год – один из самых алкогольных праздников в Украине, и, что алкогольные изделия являются неотъемлемым атрибутом каждого застолья. Однако организаторы мероприятия «Трезвый Новый год» считают иначе, акцентируя внимание общественности на том, что это всего лишь стереотипы. Альтернативой «пьяным праздникам» есть трезвое времяпрепровождение в кругу трезвых и здоровых людей.

Примером тому стали запорожские активисты, собравшиеся 1 января в назначенном месте для участия в утренней пробежке. Сторонники здорового образа жизни (ЗОЖ) продемонстрировали Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 13

Кіокушіновці з Дніпропетровської та Запорізької областей поборолися за першість.


У минулі вихідні в Запоріжжі відбувся відкритий турнір «Кубок Козацького краю» з Кіокушинкай карате серед дітей, юніорів, юніорок, юнаків, дівчат і чоловіків в розділі «куміте». Змагання пройшли за підтримки Запорізької обласної асоціації кіокушинкай карате в Комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Динамо». Суддівство В.А. Кляпчука (1 дан) і С.Л. Петренко (2 дан).

За першість боролися спортсмени з Дніпропетровської та Запорізької областей, чиї пояса відповідали рівню з 10-го по 3-й Кю. Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 9

Настроение : От так    

Хотять ли руськие вайны


Я була якось на Палацовому майдані в Пітері і там як побачила той же БУК та інше знаряддя, то подумала про їхню пісню "Чи хочуть росіяни війни"..... А ви б як подумали


lwiwanka | Открыть | Комментариев 6

Запорожские каратисты завоевали коллекцию наград на турнире в Новомосковске.


24 и 25 октября 2014 года в Новомосковске прошел Открытый Кубок Украины по Киокусинкан каратэ-до среди детей, юношей, юниоров, девушек и мужчин в разделе «кумитэ». Организаторы соревнований: Федерация Киокусинкан каратэ-до Украины, Днепропетровская областная федерация Киокусинкан каратэ-до и СПК «Русичи». За победу боролись спортсмены из десяти городов Украины: Киева, Николаева, Новоград-Волынского, Кривого Рога, Запорожья, Никополя, Днепропетровска, Новомосковска, Днепродзержинска и Мелитополя.  

Наш город представляла команда в составе семи человек под руководством тренеров Владимира Кляпчука и Николая Хомицкого. Соревнующиеся из Запорожья, среди которых также были представительницы прекрасного пола, вышли на татами в составе небольшой группы. Однако, это не помешало им стать призерами в соревнованиях и увезти с собой грамоты, медали и кубки. Читать дальше...


Юлия Ахтман | Открыть | Комментариев 1

Рассвет.


Рассвет приходит к тем, кто видел тьму
Во всём её убийственном величии....
Кто плакал от людского безразличия,
Но безразличным не был ни к кому!

Рассвет приходит к тем, кто был в пути,
Не зная ни усталости, ни лени.
Кто, обессилев, падал на колени,
Но поднимался. Продолжал идти!

И, зажимая волю в кулаки,
Вдруг находил ромашковое поле,
И, задыхаясь от щемящей боли,
Свои ладони прятал в лепестки!

К тем, кто, похоронив свои мечты,
И, помянув их, устремлялся дальше.
Кто смог среди предательства и фальши,
Не растерять душевной чистоты!

Нечаянно в небесной синеве,
Вдруг распахнутся солнечные двери.
Рассвет приходит к тем, кто верил в свет.
Абсурдно, до последнего. Но — верил!

Иван Андреев

 


Буржуй | Открыть | Комментариев 12

Вот вам чистая правдаupuha | Открыть | Комментариев 110

Настроение : так собi    

Для Ксанкi


Ксанка я б хотіла перевірити айпішник, наскільки вірно він показуе місце знаходження? Як перевiрити?


lwiwanka | Открыть | Комментариев 23

Україна - найпатріотична країна!


В ній живуть люди, який гідні звання ПАТРІОТИ.

І Європа і Америка оцінили нашу любов до Батьківщини.

Тільки Росія незадоволена нашими діями і чекає від нас прімкновенія. Від них відвернулися півсвіту, вони вже одні. У них псевдопатріоти готові в будь-який момент покинути державу. Вони самі цього хочуть мені все одно.

Головне що в моїй країні настане мир і порядок. 


lwiwanka | Открыть | Комментариев 20

Целуйте...


Почаще целуйте любимых,
Целуйте всем бедам на зло,
И при обстоятельствах мнимых
Целуйте ещё и ещё.
Целуйте, когда утром кофе,
Целуйте, когда ночью секс,
Целуйте если вам плохо,
Целуйте за то, что он есть.
Целуйте и так, без причины,
И в мыслях, когда далеко,
Целуйте почаще любимых,
Ещё, и ещё, и ещё.


Буржуй | Открыть | Комментариев 2

В такую погоду, желательно жить вместе...


В такую погоду, желательно жить вместе:
Ходить по квартире в носках и пушистых халатах,
На кухне готовить пирог и испачкаться в тесте,
В него добавляя орехи, изюм и цукаты...
В такую погоду желательно стать проще:
Принять теплый душ, вместе встав под горячую воду,
Забыть о диете и вечном желаньи быть тощей,
И в чай себе смело добавить немножечко меда!
В такую погоду желательно быть дома!
(Хозяин на улицу даже собаку свою не отпустит)
Добавить в пирог для пикантности капельку рома,
Добавь в любовь для пикантности капельку грусти...
В такую погоду желательно жить вместе!
И пусть за окном целый день вновь бушует ненастье,
Но этой погоде назло, вроде, в качестве мести,
Вдруг просто принять этот день как огромное счастье!

Больше конечно подходит зиме или поздней осени, но прочитал сейчас и понравилось сейчас. Потом тоже понравится. Вот и делюсь. :)


Буржуй | Открыть | Комментариев 9

Назад | Вперед

О сообществе
Якщо ти любиш Україну, то приєднуйся!!!

Последние посетители сообщества
Нет данных

Модераторы сообщества

Содержание страницы

Метки

Календарь
Март
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua