Регистрация  Забыли пароль?

 


kudrenko пишет в ukraine  28.07.2011 17:28:17

«Пролёт с гнездом кукушки»… или жизнь между гор…

На недавней пресс-конференции главного говоруна Украины, нет, не Азарова – этот «діяч» уже давно и окончательно углубился в свой листок…     Конечно же, слово держал самый политрепрессируемый диссидент, ещё УССР, дважды несудимый Виктор Фёдорович Янукович.

   Так вот, на этом празднике красноречия и остроумия довольно неожиданно (наверное, даже для самого сказавшего…) прозвучало утверждение, что это злосчастное «Межьгорье» принадлежит, причём, в розницу, не самому президенту и даже не «региональной номенклатуре» а вообще, каким-то загадочным, толи бизнесменам, толи шоуменам, которые в Украине, наездами только и бывают. Что называется – молчал бы ты Витя громче, да орал бы тише…

   А то, что же получается – с его лёгкой «теннисной» руки государственная собственность перешла не просто в частное владение, а стала дачей иностранных толстосумов?! И Янукович там, просто «крутой» сторож, пока хозяева в отъезде?    Да, неисповедимы пути Господни, в политической преисподней…  


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Вы не можете здесь оставить комментарий

Рекомендовал эту запись

Крутяк. И еще раз крутяк!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Люблю едкую сатиру!!!!!!!!!!!!!!! Углубился в листок - хорошо сказано.

  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

)))

  • (0/0)
Рекомендував цей запис

!!

  • (0/0)
Рекомендовал эту запись

)

  • (0/0)

О сообществе

Україна — европейска держава

Україна

Україна розташована у Центрально-Схiдній Європі, у південно-східній частині Східноєвропейської рівнини, між 44''20' і 52''20' північної широти і 22''5' і 41''15' східної довготи.

Географічне розташування України достатньо вигідне. Через її територію проходять найважливіші транспортні магістралі, які зв’язують Західну Європу із країнами Закавказзя та Центральної Азії.

З півночі на південь територія України простягається на 893 кілометри, із заходу на схід – на 1316 кілометрів. Україна є найбільшою країною, кордони якої не виходять за межі Європи.

Крайні точки території України:

На півночі – с. Петрівка (Чернігівська область).
На півдні - мис Сарич (Автономна Республіка Крим),
На заході - м. Чоп (Закарпатська область).
На сході - с. Червона Зірка (Луганська область).
Загальна площа України становить 603 700 км2, що складає 5,7% території Європи i 0,44% території світу. За площею Україна перевищує Францію (544 тис. км2), Іспанію (505 тис. км2), Швецію (450 тис. км2), ФРН (356,3 тис. кв. км), Польщу (312,7 тис. км2).

Загальна довжина кордонів: 6992 км.

Довжина сухопутних кордонів : 5637 км .

Довжина морської ділянки кордону: 1355 км. (по Чорному морю – 1056,5 км; по Азовському морю – 249,5 км; по Керченській протоці – 49 км)

Географічний центр Європи знаходиться на території України, неподалік міста Рахова Закарпатської області. Це місце, яке було визначено ще у 1887 р. фахівцями Австро-Угорщини, позначене стеллою і геодезичним знаком. Латинською мовою тут викарбувані слова: "LOCUS PERENNIS. Dilicentissime cum libella librationis guae est in Austria et Hungaria confecta cum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum. МD ССС LХХХVІІ " , які в перекладі означають: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, із спеціальним апаратом, який виготовлений в Австрії і Угорщині, з шкалою меридіанів і паралелей, встановлений Центр Європи. 1887".

Сусідні держави

На заході Україна межує із Польщею, Угорщиною та Словаччиною, через території яких проходить найкоротший шлях, що зв’язує Україну із країнами Західної та Центральної Європи. На сході та півночі України – кордон із Росією, на південному заході - з Молдовою та Румунією. На півночі Україна межує з Білоруссю, через яку здійснюється зв’язок із країнами Балтії. З Румунією та Росією Україна має не тільки сухопутний, а й морський кордон.

Вихід до морів

Україна має широкий вихід до Чорного і Азовського морів, що зв’язує її із країнами середземноморського басейну. Також через море Україна межує із Республікою Болгарія, Туреччиною та Грузією. Площа виключної (морської) економічної зони України становить понад 82 тис. км2. Найбільшими чорноморськими портами є Одеса, Іллічівськ, Херсон, Севастополь, азовськими - Маріуполь, Бердянськ, Керч.

Державний Гімн України


ПРИВАТБАНК

Метки

Последние посетители сообщества
Нет данных

Интересы
Азов, Дніпро, Европа, Запоріжжя, карпати, Київ, Крим, Лвів, Одеса, Прикарпаття, Україна, Чорне море

Календарь
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Модераторы сообщества
ОБОЗ.ua