Регистрация  Забыли пароль?

 


Михайло Хтема пишет в ukraine  05.02.2013 20:57:36

Не дозволяй себе обманювати!

Олександр Янукович і Рінат Ахметов отримали 90% коштів, витрачених на тендери в січні. Це випливає з рейтингу тендерних чемпіонів, який готує Forbes.ua, пише Укррудпром.

У січні син президента Олександр Янукович і його структури отримали 4 млрд. грн. державних грошей через тендери. Глава СКМ Рінат Ахметов при цьому отримав удвічі менше - 2,2 млрд. грн.

Ці двоє отримали 90% від загальної суми тендерів за січень. А вся перша десятка "тендерних чемпіонів" отримала 96.8% державних грошей.

На восьмому місці - один з лідерів Партії регіонів Олександр Єфремов всього з 32 млн. грн. Всі інші "тендерні чемпіони" з першої десятки широкому колу українців невідомі.

Наприклад, третє місце і 194 млн. грн. отримав кримський бізнесмен Сергій Кирюшко, найбільший акціонер компанії Юждорстрой. За ним брат голови Державної податкової служби Олександра Клименка - Антон Клименко з 64 млн. грн.

Далі в рейтингу йдуть кримчани - депутат парламенту Криму Ігор Аржанцев з 56,7 млн. грн. і кримський бізнесмен, співвласник декількох будівельних компаній Олександр Глезня з 39 млн. грн.

Трохи менше грошей в тендерах отримав Сурен Сардасян, власник мережі заправок Веста в Одесі. На передостанніх місцях бізнесмен родом із Запоріжжя Костянтин Григоришин з 29,9 млн. грн. і співзасновник Альткому Олександр Тисленко з 21,8 млн. грн.

Самим головним замовником тендерів в січні став "Нафтогаз України", який витратив на держзакупівлі 4,9 млрд. грн. потім ідуть "Центренерго" з 4,3 млрд. грн. і "Донбасенерго" з 1,9 млрд. грн.

Джерело

Тепер зрозуміло, чому засекречуються дані про Держзакупівлі?


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Вы не можете здесь оставить комментарий

О сообществе

Україна — европейска держава

Україна

Україна розташована у Центрально-Схiдній Європі, у південно-східній частині Східноєвропейської рівнини, між 44''20' і 52''20' північної широти і 22''5' і 41''15' східної довготи.

Географічне розташування України достатньо вигідне. Через її територію проходять найважливіші транспортні магістралі, які зв’язують Західну Європу із країнами Закавказзя та Центральної Азії.

З півночі на південь територія України простягається на 893 кілометри, із заходу на схід – на 1316 кілометрів. Україна є найбільшою країною, кордони якої не виходять за межі Європи.

Крайні точки території України:

На півночі – с. Петрівка (Чернігівська область).
На півдні - мис Сарич (Автономна Республіка Крим),
На заході - м. Чоп (Закарпатська область).
На сході - с. Червона Зірка (Луганська область).
Загальна площа України становить 603 700 км2, що складає 5,7% території Європи i 0,44% території світу. За площею Україна перевищує Францію (544 тис. км2), Іспанію (505 тис. км2), Швецію (450 тис. км2), ФРН (356,3 тис. кв. км), Польщу (312,7 тис. км2).

Загальна довжина кордонів: 6992 км.

Довжина сухопутних кордонів : 5637 км .

Довжина морської ділянки кордону: 1355 км. (по Чорному морю – 1056,5 км; по Азовському морю – 249,5 км; по Керченській протоці – 49 км)

Географічний центр Європи знаходиться на території України, неподалік міста Рахова Закарпатської області. Це місце, яке було визначено ще у 1887 р. фахівцями Австро-Угорщини, позначене стеллою і геодезичним знаком. Латинською мовою тут викарбувані слова: "LOCUS PERENNIS. Dilicentissime cum libella librationis guae est in Austria et Hungaria confecta cum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum. МD ССС LХХХVІІ " , які в перекладі означають: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, із спеціальним апаратом, який виготовлений в Австрії і Угорщині, з шкалою меридіанів і паралелей, встановлений Центр Європи. 1887".

Сусідні держави

На заході Україна межує із Польщею, Угорщиною та Словаччиною, через території яких проходить найкоротший шлях, що зв’язує Україну із країнами Західної та Центральної Європи. На сході та півночі України – кордон із Росією, на південному заході - з Молдовою та Румунією. На півночі Україна межує з Білоруссю, через яку здійснюється зв’язок із країнами Балтії. З Румунією та Росією Україна має не тільки сухопутний, а й морський кордон.

Вихід до морів

Україна має широкий вихід до Чорного і Азовського морів, що зв’язує її із країнами середземноморського басейну. Також через море Україна межує із Республікою Болгарія, Туреччиною та Грузією. Площа виключної (морської) економічної зони України становить понад 82 тис. км2. Найбільшими чорноморськими портами є Одеса, Іллічівськ, Херсон, Севастополь, азовськими - Маріуполь, Бердянськ, Керч.

Державний Гімн України


ПРИВАТБАНК

Метки

Последние посетители сообщества
Нет данных

Интересы
Азов, Дніпро, Европа, Запоріжжя, карпати, Київ, Крим, Лвів, Одеса, Прикарпаття, Україна, Чорне море

Календарь
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Модераторы сообщества
ОБОЗ.ua