Регистрация  Забыли пароль?

 


Михайло Хтема пишет в ukraine  23.12.2014 17:39:21

Війна. Причини.

Привіт всім. Давно вже не бачились на стіні нашого доброго старого ХБ. Вибачайте. Інші часи – інші пріорітети.

Хотілось би поділитися думками щодо війни, яку маємо зараз.

Завдяки постам авокадо я, напевно одним з перших тут на ХБ зрозумів, що війна неминуча і почав до неї готуватися. Коли ми їхали ще в січні на майдан, я ділився з попутчиками правилами поведінки в юрбі під час снайперського вогню. Мене сприймали, мяко кажучи, несерйозно. Коли в січні говорив на заводі про російські танки в Україні, мені не вірили,... Але потім слухали уважно, а пізніше вже питали, що буде далі...

Далі - у нас є шанс перемогти. Скажу більше - Перемога не за горами, але для цього ми повинні провести колосальну роботу над собою і своїм оточенням... І від того, наскільки якісно ми проведемо цю роботу, залежатиме те, якою кров'ю нам дасться ця перемога.

Хотів би внести поправку, що нам абсолютно не потрібна перемога над ЛНР, ДНР чи путінською Росією. Насамперед, нам потрібна перемога над самими собою. З Росією потрібно знайти варіант win-win, тобто, коли виграють обидві сторони. І це - можливо.

Перед тим, як розбирати, що нам потрібно робити, розберем причини того, що "ми маємо те, що маємо".

Вони є зовнішні і внутрішні.

Зовнішні, це авокадо. Тобто, вплив ФСБ і пукінської росії... Його не можна недооцінювати, але цей вплив було би знівельовано або значно послаблено, якби наше суспільство було здоровим організмом... Приклад: війна СРСР проти Фінляндії. Була і колосальна перевага в силах і засобах, і пропаганда, іфейковий "народний фінський уряд", що благав про допомогу, і пята колона запроданців але... Фіни гідно дали відсіч НКВДшній бацилі. Нажаль, прості люди втратили там своїх рідних, близьких, руки і ноги...

Не варто валити все на зовнішні чинники. Так, без пукіна не відбувся б акт агресії, але без внутрішніх причин не було б підтримки цієї агресії частиною українського суспільства.

Треба визнати, так, наше суспільство важко хворе і не здатне протистояти вірусам ззовні. І тут вже є причини внутрішні, які більш важливі, бо на них ми можемо вплинути безпосередньо самі.

Чому хворе наше суспільство? Тому що "ми готові спиляти дерево, щоб з'їсти грушку". Ми за радянською звичкою хочемо чогось від держави: пенсій, медицини, освіти, захисту... Тим самим ми вкладаємо в руки чиновника владу, і чиновник нею сповна користується. В своїх цілях. Вміло маскуючи це турботою про спільний добробут. Знаю купу схем... Але винні в цьому ми, ми, які вибираємо популістів, які нам щось обіцяють дати... Замість того, щоб покладатися на власні сили.

Ми побудували хворе, нежиттєспроможне, злиденне суспільство. Якби наше суспільство не було б злиденним у порівнянні з сусідами, чи можливі би були референдуми в Криму, ДНР чи ЛНР??? Бо ми дали чиновнику владу без системи контролю над ним.

Люди, наше виздоровлення почнеться тоді, коли ми почнемо в першу чергу в усьому розраховувати на власні сили, а не на чиновника. Коли від держави буде вимагатися лише одного: гарантій НЕВТРУЧАННЯ в будь чиї справи, якщо це не порушує прав інших. І захист цих прав.

Тому нап потрібно:

1. Чесне правосуддя.

2. Система, в якій чиновнику було б заготовлене місце слуги народу, а не всемогутнього вершителя і рішали.

3. Децентралізація влади і бюджетів. Влада - це бюджет! Все, що сплачено в бюджет громадою, повинно бути використане лише за її рішенням і бути повністю контрольоване нею. Сучасні ІТ технології можуть надати можливість віслідковувати всі витрати і надходження в бюджет. Норвежський приклад - цікавий.

В центральному бюджеті повинен бути мізер.

4. Армія. Швейцарсько-ізраїльська модель. Про це багато писано, але нам до неї, як свині до неба, бо така армія базується на здатності Громадянина свідомо відстоювати свої права зі зброєю в руках. Вільне володіння зброєю - таке ж невідємне право Громадянина, як і право на дихання повітрям... Жодних дозволів, лише позбавлення цього права, якщо не виконуються обовязки Громадянина. Але наша влада нас боїться, тож таке право надати нам не поспішає. А без цього швейцарської моделі не буде. скільки б нам лапші на вуха не вішали.

5. Сприятливе бізнес-середовище... Податківці іповинні піти в минуле. Їм на зміну повинні прийти комп'ютерні програми, які самі рахують і знімають з рахунків помірні податки. Бухгалтери повинні перекваліфікуватися в фінансистів. І планувати фінансовуі економічну діяльність підприємств, а не займатися звітністю.

Ну і ще багато чого... Для чого треба мінятися самим.

Принаймні, не шукати "спонсорів" для свого працевлаштування... Але це вже окрема історія :) Бувайте.


Рекомендовать запись
Оцените пост:

Вы не можете здесь оставить комментарий

Рекомендовал эту запись

Тіко шоб кулемети не перегрівались, бо багато роботи....чи мо обійдеться???

 • (0/0)
Рівень смертності від вогнепалу в Швейцарії досить високий, але вони готові платити таку ціну за право захисту своєї власності... Якщо є зброя, вона стріляє.
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
Так коли до нас, в Карпати?
 • (0/0)

Був восени на львівській стороні. Дасть Бог, наступного разу на франківській буду, може навіть у франику поживу якийсь час. Як біля тебе будинки добудовуватимуть - маякни ;)

ну добре написано, , ну дуже добре ! а що значить бувайте ? Не бувпйте а до побачення чи не так?
 • (0/0)
Так!
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
Рекомендовал эту запись
 • (0/0)
 • (0/0)

Я хоч і не у владі, але мене лякає вільне володіння зброєю зараз в Україні. Психічний стан наших співвітчизників залишає бажати кращого.

 • (0/0)
Оксан, зброю видавати не всім, а лише військовозобовязаним, приписаним до військ. а вони щороку проходять медобстеження і по стану психыки також. Єдине, що при правильному підході поступово кількість таких людей би зростала. Ну а платити за свободу потрібно... В Штатах, наприклад, трапляються резонансні вбивства скоєні психопатами, але право нормалюної людини на збою це не позбавляє...
 • (0/0)
Рекомендував цей запис

Вільне володіння зброєю - таке ж невідємне право Громадянина, як і право на дихання повітрям!!!

 • (0/0)
Нормального законослухняного Громадянина!
 • (0/0)
ит я ап том жа.
 • (0/0)
точно
 • (0/0)
Рекомендував цей запис
 • (0/0)
З Наступаючим!
 • (0/0)
Рекомендував цей запис

Дык а что дальше-то будет? Спрогнозируй!

 • (0/0)
Природні багатства Росії перейдуть під контроль транснаціональних корпорацій.
 • (0/0)
И как это возможно, пока есть такое гос-во как РФ?

Загалом на Прикарпатті 211 пам’ятників Тарасу Шевченку, з них до 1939 року було встановлено 18, а цього року, на відзначення 200-літнього ювілею – дев’ять.

За словами голови обласної організації Національної спілки краєзнавців України Михайла Косила, лише в одному Снятинському районі є 35 пам’ятників Кобзареві – більше, ніж у Луганській, Донецькій областях і Криму разом.

Косило розповів, що краєзнавці описали і видали ілюстрований довідник пам’ятників Кобзареві. Серед них є унікальні, приміром, пам’ятний знак Шевченку на Сокільській скелі у Тюдові – дослідники схиляються до думки, що це перший у світі пам’ятник поетові, встановлений у 1862 році, і хочуть довести це.

За даними Київського Національного музею Тараса Шевченка, є 1384 пам’ятники Кобзареві у світі, з них 1256 – в Україні та 128 – за кордоном у 35 країнах. Тож на Прикарпатті – кожний п’ятий з українських пам’ятників.

 • (0/0)
Рекомендував цей запис

Цікавий пост. Нижче поясню, чому саме

 • (0/0)

Вам і насправді потрібна перемога над собою. Але перш за все над своїми стереотипами - ви, сподіваюсь, і самі тепер усвідомлюєте, над якими саме.

Вам намалювали ворога, а ви його розфарбили, повішали у кутки під стелями замість ікон , але боїтеся зазурнути у вікна. І ви боїтеся тих вікон, бо розумієте, що то є реальність - реальність, яку ви призвали до нашого життя.

 • (0/0)

О сообществе

Україна — европейска держава

Україна

Україна розташована у Центрально-Схiдній Європі, у південно-східній частині Східноєвропейської рівнини, між 44''20' і 52''20' північної широти і 22''5' і 41''15' східної довготи.

Географічне розташування України достатньо вигідне. Через її територію проходять найважливіші транспортні магістралі, які зв’язують Західну Європу із країнами Закавказзя та Центральної Азії.

З півночі на південь територія України простягається на 893 кілометри, із заходу на схід – на 1316 кілометрів. Україна є найбільшою країною, кордони якої не виходять за межі Європи.

Крайні точки території України:

На півночі – с. Петрівка (Чернігівська область).
На півдні - мис Сарич (Автономна Республіка Крим),
На заході - м. Чоп (Закарпатська область).
На сході - с. Червона Зірка (Луганська область).
Загальна площа України становить 603 700 км2, що складає 5,7% території Європи i 0,44% території світу. За площею Україна перевищує Францію (544 тис. км2), Іспанію (505 тис. км2), Швецію (450 тис. км2), ФРН (356,3 тис. кв. км), Польщу (312,7 тис. км2).

Загальна довжина кордонів: 6992 км.

Довжина сухопутних кордонів : 5637 км .

Довжина морської ділянки кордону: 1355 км. (по Чорному морю – 1056,5 км; по Азовському морю – 249,5 км; по Керченській протоці – 49 км)

Географічний центр Європи знаходиться на території України, неподалік міста Рахова Закарпатської області. Це місце, яке було визначено ще у 1887 р. фахівцями Австро-Угорщини, позначене стеллою і геодезичним знаком. Латинською мовою тут викарбувані слова: "LOCUS PERENNIS. Dilicentissime cum libella librationis guae est in Austria et Hungaria confecta cum mensura gradum meridionalium et paralleloumierum Europeum. МD ССС LХХХVІІ " , які в перекладі означають: "Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, із спеціальним апаратом, який виготовлений в Австрії і Угорщині, з шкалою меридіанів і паралелей, встановлений Центр Європи. 1887".

Сусідні держави

На заході Україна межує із Польщею, Угорщиною та Словаччиною, через території яких проходить найкоротший шлях, що зв’язує Україну із країнами Західної та Центральної Європи. На сході та півночі України – кордон із Росією, на південному заході - з Молдовою та Румунією. На півночі Україна межує з Білоруссю, через яку здійснюється зв’язок із країнами Балтії. З Румунією та Росією Україна має не тільки сухопутний, а й морський кордон.

Вихід до морів

Україна має широкий вихід до Чорного і Азовського морів, що зв’язує її із країнами середземноморського басейну. Також через море Україна межує із Республікою Болгарія, Туреччиною та Грузією. Площа виключної (морської) економічної зони України становить понад 82 тис. км2. Найбільшими чорноморськими портами є Одеса, Іллічівськ, Херсон, Севастополь, азовськими - Маріуполь, Бердянськ, Керч.

Державний Гімн України


ПРИВАТБАНК

Метки

Последние посетители сообщества
Нет данных

Интересы
Азов, Дніпро, Европа, Запоріжжя, карпати, Київ, Крим, Лвів, Одеса, Прикарпаття, Україна, Чорне море

Календарь
Сентябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Модераторы сообщества
ОБОЗ.ua