Регистрация  Забыли пароль?

Все про вегетаріанство

захист природи, беззабійне харчування


кліматичну експозицію Всесвітнього фонду природи WWF у Вашому місті.


Дорогий друже!
 
Багато хто вважає, що глобальне потепління не відбувається зовсім, або відчувається тільки в крижаній Арктиці та на маленьких острівцях у Світовому океані. І, напевно вже, воно не має ніякого відношення до нас і нашої країни. Щоб довідатися, що коїться насправді, завітайте на мобільну кліматичну експозицію Всесвітнього фонду природи WWF у Вашому місті.
Ужгород - 18 жовтня (місце проведення - Театральна площа),
Львов - 19 жовтня (просп.Свободи - біля опери),
Тернопіль - 20 жовтня (вул. М. Кривоноса 2, площа перед головним корпусом Тернопільського національного педагогічного університету),
Рівне - 21 жовтня (площа перед Центральним універмагом),
Київ - 22 жовтня (Контрактова площа),
Дніпродзержинськ - 24 жовтня (площа Дзержинського),
Одеса - 26 жовтня (Грецька площа).

+ Всесвітній фонд природи звертається до своїх прихильників із закликом до проведення кампанії "Клімат змінюється! Час діяти разом!". Нам потрібні волонтери у кожному з 7 міст туру. Якщо Ви бажаєте допомогти, попередньо зв'яжіться з нами (Контактна особа: Катерина Куракіна, тел: 8 095 28 99 822, e-maіl: naiade@ukr.net).


xkomaxax | Открыть

1 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ВЕГЕТАРІАНЦЯ


В рамках святкування Дня Вегетаріанця (1 жовтня) та Дня Захисту Тварин (4 жовтня) вегетаріанці Львова, спільно з львівським товариством захисту тварин «МИЛОСЕРДЯ» та за підтримки МУЗЕЮ ІДЕЙ проводять

 

БЛАГОДІЙНИЙ ПОКАЗ ФІЛЬМУ

«ПРЕКРАСНА ЗЕЛЕНА»

(Франція, 1996 рік, реж. Колін Серро, тривалість 99хв.)

 

Всі кошти, зібрані від перегляду фільму будуть передані на потреби притулку для тварин «МИЛОСЕРДЯ».

 

Показ фільму відбудеться 1 жовтня у дворикуМУЗЕЮ ІДЕЙ, за адресою вул. Валова,18а.

 

Початок о18.30                                 Благодійний внесок – 7 грн


xkomaxax | Открыть | Комментариев 1

Музыка : мобі Wait For Me  Настроение : хеппі    

Традиційне українське вегетаріанство


В українській кухні переважають вегетаріанські страви

200 днів на рік – українці були ваганами. Жодного м’яса, молока, лише іноді – на великі свята, що припадали на час посту – можна було їсти рибу. Не забуваймо, що у році 365 днів. Тобто, вегетаріанство – цілком природне для української традиції.

Традиційна українська кухня досить відрізняється від сучасних страв, які зазвичай готують наші господині. Уявіть, раніше – ще сотню років тому не було холодильників, а м’ясо, як відомо, швидко псується. Крім того наші предки були переважно землеробами а не скотарями. Тому вони харчувалися зі своєї праці - вирощеними рослинами. Отже, як бачимо, повсякденна кухня наших предків була вегетаріанською.

Деякі науковці вважають, що саме український традиційний рослинний раціон значною мірою зумовив наш поступливий менталітет та миролюбний характер. Згадаймо з історії – ще за часів Руси українці не нападали першими й вели переважно оборонні війни.

Чому ж сьогодні українці їдять багато м’яса. Причиною цього є бізнес. Адже виробництво й продаж м’яса – це, насамперед прибутки.

Задумаймося над своїм раціоном. Чи здоровий він? Чи легко ви піддаєтеся нав’язливій рекламі та пропаганді нездорової, але на перший погляд такої смачної їжі?

оригінал статті тут: http://vegetariandiet.com.ua/?p=110

xkomaxax | Открыть | Комментариев 1

Година Землі відбулася!


Година Землі відбулася!

Виконавчий секретар Рамковој конвенціј зі зміни клімату, Yvo de Boer, назвав Годину Землі чітким знаком того, що світ прагне, аби учасники світових переговорів щодо договору із боротьби зі зміною клімату встановили амбітний курс на активну боротьбу з глобальним потеплінням.

"Година Землі була, мабуть, найбільшою громадською демонстрацією за необхідність боротьби зі зміною клімату, яка коли-небудь мала місце", - сказав Yvo de Boer делегатам із 175 крајн.

Чекаємо на Ваші розповіді про те, як ви проводили Годину Землі!

А поки пропонуємо переглянути відео Години Землі в різних крајнах світу. Слідкуйте за оновленнями сайту Години Землі.

Година Землі в світі. Відео
http://www.earthhour.org/news/ua:uk/article?id=eh7573542654364315658

Театр опери та балету в Одесі. Відео
http://www.earthhour.org/news/ua-od:uk/article?id=eh3289787879966219898

Приморський бульвар в Одесі. Відео
http://www.youtube.com/watch?v=esbYL_eHyV4
Година Землі в Украјні організовується однією з найбільших природоохоронних організацій, Всесвітнім Фондом Природи , у співпраці з компаніями Ogilvy, SPN Ogilvy, Mindshare, Tетра Пак Украјна, а також за підтримки багатьох інших компаній та організацій. Повний список партнерів дивіться на сайті Години Землі.

Більше інформаціј та новин читайте на сайті Години Землі


xkomaxax | Открыть

міфи про користь алкоголю


Міф 1. Алкоголь допомагає при застуді.
На
справді алкоголь знижує іммунітет, тому люди, що пють значно частіше хворіють, у тому числі й застудними захворюваннями. Із застудними захворюваннями організм і сам впорається, важливо йому не заваджати, не заражати себе новою порцією бацил. Корисні: домашній режим, спокій, аскорбінова кислота, гірчичники, полокання горла, але аж ніяк не склянка горілки.

Міф 2. Алкоголь підвищує апетит.
Нажаль, насправді алкоголь подразнює слизову оболонку шлунку, викликає гастрит, виразку, панкреатит, порушує засвоєння поживних речовин і призводить до дистрофії.

Міф 3. Алкогольпідіймає настрій.
Не п
лутайте хороший настрій з дуркуватістю, котра викликана наркотичним спянінням. Якщо у людини є потреба в піднятті настрою за допомогою алкогольної отрути – це  ненормально. Очевидно вже сформована залежність. Рекомендація - проконсультуватися у психіатра.

Міф 4. Алкоголь знімає втому.
На
справді він паралізує активність кори головного мозку і викликає дуркувате розторможення. Необхідні: відпочинок, сон, перемкнутись на інший вид діяльності.

Міф 5. Алкоголь знімає стрес.
Н
і, він викликає тимчасовий наркоз, вихід з якого важчий за самий стрес. Допоможуть краще: занурення в роботу, спілкування з сімєю, заняття спортом, хоббі.

Міф 6. Алкоголь покращує сон.
Алкоголь вводить в наркотичний сон, призводить до швидкого формування залежності, у людей, що пють, викликає гризотне безсоння, що закінчується нерідко білою горячкою та іншими алкогольними психозами. Краще обрати фізичну роботу, духовну рівновагу, здоровий спосіб життя.

Міф 7. Алкоголь підвищує потенцію.
Нажаль, і в цій галузіі алкоголь діє непередбачувано. В одних випадках блокує появу ерекції з неминучим фіаско, в інших – утруднює сім’явиверження, що веде до застою крові і запальних захворювань статевих органів. У людей, що пють, алкоголь знижує вироблення чоловічого статевого гормону - тестостерону, в наслідок чого настає імпотенція.

Міф 8. Алкоголь знімає страх.
Н
і, він лише викликає безрозсудливість та неконтрольовану поведінку.

Міф 9. Алкоголь – калорійний продукт.
Не продукт, а наркотич
на отрута. Алкоголіки дуже часто гинуть за наявності всіх ознак змарніння. Поживними є продукти, що містять жири, білки, вуглеводи.

Міф 10. Алкоголь расширює судини.
Р
озширює, та не там, де треба. Наприклад, розширюючи судини слизової оболонки шлунку, провокує гастрити, виразки.

Міф 11. Алкоголь зігріває.
Тип
овий приклад ілюзорної дії алкоголю. Розширюючи поверхневі підшкірні судини, викликає посилену тепловіддачу і замерзання. Через таке невігластво поплатився здоров’ям не один риболов...

Міф 12. Алкоголь допомогає при депресії.
Нажаль, він лише поглиблює депресію. Часто штовхає на самогубство.

Миф 13. Алкоголь корисний на серце.
Алкоголь – це кардіотоксична отрута, викликає міокардіопатію. Активні м’язові клітини серця перероджуються на безкорисну зєднувальну тканину. Серцева недостатність, як причина смерті людей, що пють, звичне явище.

Міф 14. Алкоголь понижує підвищений артеріальний тиск.
Це той випадок, коли ліки гірші за хворобу. В наркотичному сп’янінні артеріальний тиск понижується, але при виході з наркозу підвищується значно більше попереднього.

Міф 15. Алкоголь очищує організм від токсинів.
Сам
є токсином. Шкідливі речовини, включно з алкоголем, з організму виводять печінка, нирки. Бажано уникати контактів з будь-якими токсинами.

Міф 16. Алкоголь виводить з організму радіоактивні шлаки.
В за
лежності від локалізації радіаційого урження застосовуються різні засоби. Наприклад, при променевих ураженнях шкіри застосовують мазі. Горілці тут не місце!

Міф 17. Алкоголь допомогає вести бізнес.
Та ні, він допомогає розвалити бізнес, так як алкоголь робить людину безвідповідальною. Успішному бізнесу сприяють підприємницький хист, діловитість, ініціативність, розум, відповідальність, вміння знайти свою нішу, зв’язки і т.д.

Міф 18. Алкоголь зміцнює дружбу.
Дружба на алкогольно
му грунті триває до тих пір, поки у вас є гроші. Без грошей людина, шо пє приречена на самотність.

Міф 19. Алкоголь покращує творчі здібності.
Навпаки, алкоголь пригнічує творчі здібності. Руйнуючи нейрони кори головного мозку, поступово робить людину слабою на голову. В алкоголі все живе гине, починаючи від мікробів і закінчуючи людиною.

Міф 20. Алкоголь створює образ міцного, зрілого чоловіка.
Дарма, він виставляє чоловіка в дурнуватому, жалюгідному виді. Краще запитайте у жінок, як на їхню думку, виглядає справжній чоловік.

Міф 21. Пити багато – шкідливо, випивати «культурно» - корисно.
"Культурн
е" випивання веде до звички, звичка переростає в потребу. Потреба – це алкоголізм. Для будь-якої людини найкориснішее взагалі не пити.

Міф 22.Міцні алкогольні напої – погано, слабідобре.
В
будь-якому розбавленні алкоголь залишається наркотиком. Декотрі наші співвітчизники і слабоалкогольним пивом можуть набратися до безпам’ятства.


xkomaxax | Открыть | Комментариев 21

петиція: Про проблему утилізації побутових та технологічних відходів в Україні та шляхи її вирішення.


Про проблему утилізації побутових та технологічних відходів в Україні та шляхи її вирішення.

Відкритий лист

Шановний Вікторе Андрієвичу! Ми, громадяни України, глибоко стурбовані сучасним станом навколишнього природного середовища нашої країни і його перспективами. Ми наголошуємо на низькій ефективності методів, якими до цього часу органами держави вирішується проблема утилізації побутових та технологічних відходів.

Лише для столиці України у передмістях Києва відведено більше 50 сміттєзбиральних полігонів. Однак через осади та зсуви грунту спеціальне захисне покриття було пошкоджене, а отже, отрута та токсини просочуються у підземні води. Сміттєспалювальні ж заводи, які працюють в Україні, є занадто застарілими, і тому "збагачують" повітря шкідливими викидами у великих обсягах. Але найбільшу небезпеку для довкілля становлять стихійні сміттєзвалища, що з"являються навколо населених пунктів у необладнаних для цього місцях і отруюють навколишне середовище.
Поява таких звалищ зумовлена відсутністю системи контролю та системи покарання суб’єктів господарської діяльності та громадян, які створюють несанкціоновані смітники та користуються вже існуючими. У більшості сіл взагалі відсутня система збору та утилізації відходів. Зауважимо, що в країнах Європи кожен мешканець приватного будинку повинен мати договір з перевізником твердих побутових відходів на вивіз та утилізацію відходів; роздільне збирання відходів – обов’язкова умова як для суб’єктів господарської діяльності, так і для всіх мешканців.

Оскільки саме Ви уповноважені народом України захищати природне середовище його життєдіяльності, ми звертаємося до Вас із вимогою:
З метою запобігання подальшому хижацькому забрудненню навколишнього середовища
- впровадити в Україні обов’язкову систему роздільного збору, сортування й сепарації сміття і систему вторинної переробки твердих побутових відходів;
- ініціювати розробку пакету законодавчих документів щодо безпечного вирішення проблеми сміття в Україні;
- посилити боротьбу зі стихійними звалищами та наслідками їх існування;
- організувати проведення науково-дослідних робіт зі створення екологічно чистих технологій переробки та знешкодження промислового й побутового сміття;
- розпочати загальноукраїнську інформаційно-освітню кампанію для роз’яснення необхідності належного збору сміття для його подальшої утилізації.

підтисатися можна тут:http://www.petition.org.ua/?action=view&id=130873


xkomaxax | Открыть | Комментариев 2

УРАААА!!!!! ПЕРЕМОГА!!!!!


ПОЗДРАВЛЯЮ ВСЕХ!

МОСКВА, 18 мар - РИА Новости. Добыча в России детенышей гренландских тюленей возрастом до одного года (серки) и линяющих детенышей тюленя (хохлушки) запрещена. Как сообщает пресс-служба Минприроды РФ, об этом заявил глава ведомства Юрий Трутнев на совещании в среду.

В конце февраля 2009 года был введен полный запрет на добычу белька (детеныша гренландского тюленя в возрасте до 1 месяца) и самого гренландского тюленя на всей акватории Белого моря. Вместе с тем приказ Росрыбыловства "О правилах рыболовства для Северного рыбохозяйственного бассейна" сохранил возможность добычи иных возрастных категорий детенышей тюленя, прежде всего, серки в период с 10 марта по 1 мая каждого календарного года, против чего возражало Минприроды РФ.

"Сегодня соответствующие изменения в приказ правила рыболовства Росрыболовством внесены. Таким образом, в России запрещается добыча хохлушки (линяющий детеныш тюленя) и серки (детеныш возрастом до года). Документ направлен на государственную регистрацию в Минюст РФ", - говорится в сообщении.

"Кровавый вид тюленебойного промысла, забой беззащитных животных, который и "охотой" то назвать нельзя, у нас запрещен также как в большинстве развитых стран, это серьезный шаг вперед к сохранению биоразнообразия Российской Федерации", - приводятся в сообщении слова министра.

"Большая заслуга в принятии этого решения - общественных экологических организаций, которые на протяжении длительного времени занимали активную позицию в этом вопросе, вели разъяснительную деятельность и способствовали тому, чтобы запрет на добычу гренландского тюленя в России все-таки был принят", - отметил Трутнев.

Экологи выражают удовлетворение решением о запрете охоты на детенышей тюленя.

"Мы очень рады принятию такого решения и хотим отдельно подчеркнуть важную роль в этом деле Минприроды России. Благодаря их усилиям это наконец-то состоялось. Будучи госструктурой, оно оказало огромное влияние на продвижение этого процесса", - сказала РИА Новости руководитель программ Международного фонда защиты животных (IFAW) Анна Филипова.

Вместе с тем, она отметила, что большое влияние оказали и акции протеста, проведенные в 25 городах России и за рубежом - "после них общество поняло, что такая охота - это просто истребление беззащитных животных".

Руководитель морских программ WWF России Константин Згуровский сказал РИА Новости, что он приветствует прекращение охоты, однако выразил опасение, что это может отвлечь внимание от других, не менее значимых угроз для популяции тюленей.

"Есть опасения, что этот шум затушевывает основные проблемы, которые угрожают популяции тюленей. Огромный вред наносят изменение климата, сокращение площади ледовых покровов и судоходство - ведь при одном проходе судна ледового класса гибнет огромное количество животных", - отметил он.

http://eco.rian.ru/nature/20090318/165263293.html
--------
Статья на ВИТЕ: http://www.vita.org.ru/new/2009/mar/18.htm
----------
Правда, есть опасение, что снова найдут лазейку http://community.livejournal.com/tuleni_help/70813.html?thread=295581#t295581


xkomaxax | Открыть | Комментариев 3

Настроение : Робочий    

Огололені зірки проти носіння хутра (ФОТО)


Багато зірок, що входять в одну з найвідоміших  організацій із захисту тварин PETA, сфотографувалися оголеними під девізом "Я краще буду ходити голою, ніж одягну хутро". Багато хто з них також пропагують вегетаріанство.

Читать дальше...


Ярослав ЗАГОРУЙ | Открыть | Комментариев 31

Настроение : Робочий    

Єва Мендес оголилася заради тварин (ФОТО)


Єва МендесПопулярна акторка Єва Мендес знялася оголеною. Вона долучилась до ініціативи відомих людей, які виступають разом з організацією PETA проти вбивства тварин заради хутра - "Краще ходити оголеною, ніж носити хутро". Фото акторки і її інтерв'ю читайте далі.

Читать дальше...


Ярослав ЗАГОРУЙ | Открыть | Комментариев 6

Что же такое эзотерика


Эзотерический (от др. греческого  ἐσωτερικός — внутренний) — тот, что содержит внутренний, глубинный или же тайный, спрятанный смысл. Когда-то эзотерика была тайной наукой, и только на востоке ламы и йоги владели этими знаниями и хранили их в тайне. Но времена меняются и на нас действительно хлынул такой огромный поток информации, что стало очень трудно разобраться что к чему.  Традиционные религии, мягко говоря немного устарели и не соответствуют времени. Люди начали искать что-то новое, новый смысл жизни. Уже стало модным вести здоровый образ жизни, не есть мяса, заниматься йогой и медитацией или еще какими-то практиками.

Появилось очень много целителей, магов, ясновидящих, посвященных и т.д.

И все же что такое эзотерика и с чем ее едят?


rewa | Открыть | Комментариев 13

Настроение : Робочий    

Вегетаріанство нас врятує (ЧИТАТИ ВСІМ)


Парадокс: чим вищий рівень життя і комфорту у народу, тим більше у нього фізичних, моральних і соціальних недуг і пороків. Історія багатьох народів наочно підтверджує цей висновок. Як тільки той чи інший народ досягає свого розквіту та могутності, починається його занепад: фізичний, моральний, занепад його соціальних структур.

Читать дальше...


Ярослав ЗАГОРУЙ | Открыть | Комментариев 3

Музыка : радио  Настроение : прекрасное    

Вы поститесь?


Сегодня первый  день  Рождественского поста.

Узнала я об этом поздно....И расстроилась. Хотела в этом году попостится.

Но с утра  уже выпила молочный коктейль и мюсли с молоком.

Для тех, кто все-таки решил поститься вот такая интересная информация:

Читать дальше...

 


Миринка Лучистая | Открыть | Комментариев 10

Настроение : Робочий    

Увага! В Україні може розпочатися епідемія пташиного грипу


У Саудівській Аравії зафіксовані випадки захворювання на пташиний грип. Ви певні, що не купували в супермаркетах арабські курочки, і що їх немає на нашому ринку? Словом, їжте птицю на здоров'я.

Читать дальше...


Ярослав ЗАГОРУЙ | Открыть | Комментариев 1

Музыка : Хлопці-олігархи  Настроение : нармальное    

Я - ВЕГАН!!! И горжусь этим!


11 апреля 2005 года я отказалась от мяса... в то время я работала на одном научном телеканале и пересмотрела передач о животных... однажды я попала на очень страшную передачу, после чего просто кусок в горло не лез. С того дня я не ем мясо и морепродукты... я конечно не могу похвастаться абсолютным вегетарианством так как у нас в стране не те климатические условия и приходится покупать кожаную обувь. Но все я надеюсь найти альтернативу и отказаться от этого. Спасибо всем вегетарианцам, что хотя бы вы понимаете как это ужасно и становитесь на защиту невинных животных...


danagabbana | Открыть | Комментариев 87

А это моя любимая кошка Симка.


P.S. от Я. Загоруя. И ни у кого не возникает желания пустить ее на дубленку. Почему же мы так не любим диких животных? 


Невенчаная | Открыть | Комментариев 5

Настроение : Робочий    

Шокуючі відео вбивства тварин заради хутра (18+)Ярослав ЗАГОРУЙ | Открыть | Комментариев 13

Настроение : Хороший    

Запрошую до спільноти


На Хайблогері я вперше створюю спільноту, тож ще толком не знаю, як треба її модерувати. Але сподіваюсь знайти однодумців і запрошую всіх бажаючих долучитися. Як свідчить статистика, в світі 1/6 населення - вегетаріанці, тож серед хайблогерів їх також має бути багацько.

У цій спільноті ми писатимемо про переваги беззабійного харчування, охорону природу та інші речі, які стосуються даної теми. Приєднуйтесь!


Ярослав ЗАГОРУЙ | Открыть | Комментариев 2

О сообществе

Спільнота присвячена беззабійному харчуванню та агітації на захист тваринМодераторы сообщества

Содержание страницы

Метки

Календарь
Октябрь
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск
     
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Интересы

Последние посетители сообщества
Нет данных
ОБОЗ.ua