Регистрация  Забыли пароль?

ХоБаБиДаДіРо.

Кожен за себе, і всі разом.

holera пишет в xobabadadiro  22.12.2010 13:44:16

Телевізор приїхав

Нагадую про наше розслідування щодо фотографії інваліда  з полтавської газети.

http://holera.hiblogger.net/1041247.html

http://holera.hiblogger.net/1045226.html

Ми з'ясували, що його звати Цимбал Василь Миколайович, в свої 72 роки, будучи інвалідом І групи, майже сліпим, без руки і ноги, він утримує сестру 86 років, що живе в Полтаві.

Після оголошеного збору коштів відгукнулося дуже багато людей. Завдяки Анатолічу, який замовиви телевізор, разом з доставкою близько 1100 грн  , Василь Миколайович зможе принаймні чути що робиться в світі - його сестра зараз постійно лежить, не їздить до нього, тому він почувається дуже самотньо.

Він попросив соціального працівника купити радіо - на телевізор не вистачало, багато йде на допомогу сестрі. Тепер, коли вчора доставили телвізор і налаштували антену,  йому доступні новини, кіно і інші передачі - можете собі уявити що це значить для людини, яка не бачить практично нічого.

Тепер діло за меншим по суті - я в неділю-понеділок максимум поїду в Полтаву щоб замовити таксі з Диканьки на Полтаву і назад, на Новий рік і Різдво. Це для того, щоб Василь Миколайович зустрів свята з сестрою, а не обоє самі окремо - виходити взимку надвір їм травматично. На що ще вистачить - плануємо купити ялинку, продуктів на святковий стіл і все інше по можливості.

Як і обіцяла, нагадую - вже за днів 5 максимум поїду, з них банківських 3, тому хто ще хоче додати - нагадаю картка Приват 6762 4620 5252 6255.

Наразі - Анатоліч оплатив повністю телевізор.

Я маю йому передати його частку.

100 грн - анонімно

55 грн - Кулешов О.І.

85 грн - Рижик і Марлена

100 грн - any-wonder

Всім їм дякую дуже, всі, хто хоче - приєднуйтеся. Зробимо людині шикарне свято, вона цього заслуговує.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 42
спілкувалась з ним після того як він отримав телевізор?
да, звісно, там в попередніх пстах телефони, це все можна і нужно перевіряти. і я представлялася журналістом і сказала, що навідаюся не просто перевірити, а написати статтю. історія довга, маєш час - можеш почитати
я чомусь не бачила контактів...
ми поки що збираємо одноразово. планую прояснити все на місці. ще є пара місць куди потрібні старі речі - одяг, книги. якщо цікавить - приєднуйтеся і правда.
Рекомендовал эту запись
а куди гроші кидати?
там рахунок картки
Що, і антену вже включили?! Оперативно! Ну, дякувати Богу, пів-діла є. Лишилося діда обігріти душевним теплом Холериного великого серця. :)
спробуєм
шо там пробувати?! наливай та пий! :)
ой как здорово! только сегодня думала про телевизор этот. сегодня напишу открытки и наведаюсь в приват-банк:)
да, самій подобається
я врунишка, до приват-банка не дошла( завтра, клянусь треуголкой. (но дошла до почты,отправила посылку девочке из Кировогградской области)
Фак, мене не було на блогах давненько, щось я пропустив багато всього, і Привату нема поблизу, але спробую десь пошукати... ((( Сподіваюсь, він щось в тому телевізорі побачить...
думаємо про окуляри з мільйоном діоптрій. плюс навіть на слух дуже відрізняється від того, чим набите наше радіо. там довга історія, но суть в тому шо він його хотів
А не краще дізнатися, чи ходить автобус з полтави до Діканьки? Таксі коштуватиме купу грошей, які, мабуть, краще б пішли на ліки чи харчі... Спробую на вихідних знайти банкомат Привата... Ех, півдня раніше б зайшов... ( А коли плануєш їхати?

Могу! помочь.

Сайт взаимопомощи в Украине:

mogu.at.ua

О сообществе

Творча допомога хайблогерів тим, кому вона потрібна. Сюрпризи та дива від колективу постунів ХБ!

ХоБаБиДаДіРо! Хорош байдики бити, давай діла робити! :)

Підключайся!

Красно дякуємо:

Альоні Коваленко,  Альоні Росіцкі, Наташі Денисовій, Рибачці Соні, chudo,

а також фахівцям і співробітникам клініки "Ексімер" (адміністратору Галині, менеджеру Юлі)

Модераторы сообщества

Метки

Календарь
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7