Регистрация  Забыли пароль?

ХоБаБиДаДіРо.

Кожен за себе, і всі разом.

holera пишет в xobabadadiro  24.12.2010 23:13:26

Для Женьки, Денисової і симпатиків ордена телевізора

Робила сьогодні виписку з рахунку - нічого нового не побачила, але у мене щось не те з Приватом. Десь після 21 числа немає ніяких надходжень і витрат, хоча я вчора приміром карткою платила за подарунок - кірпіч ціною 300 грн Історія Європи, цього я ні забути, ні вигадати не могла. Очевидно, що Приват лажає так як він це вміє і любить або зарано і занадто потужно рванули в корпоратіви. Тому наразі питання - напишіть хто і скільки мені пересилав крім

100 грн - any-wonder

100 грн - анонімно

55 грн - Кулешов О.І.

85 грн - Рижик і Еленко

Пишіть в коментарі чи приват - хто як хоче, але потім все одно подякую публічно щоб знали. Ще згадала про обіцяні Панянкою 50 грн, візьму. Їду в неділю-понеділок, тому завважте.

Свято наближається.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 10
ще скромно шопотоммм нагадаю Вовці
нагадай, я теж пну зі своєї сторони
а я ще й тобі нагадаю. діло не суми, діло принципа
я памятаю мій внесок піде з його одним траншем))
тож завтра їду. як мвф, блін ,поки допросишся
тю, так візьми ті, шо я лишила 50 грн))). ти ж знаш, яка в мене пам"ять дирява. А "Для Женьки, Денисової і симпатиків" і потім 100 грн - any-wonder 100 грн - анонімно 55 грн - Кулешов О.І. 85 грн - Рижик і Еленко ну дуууже без палєва ггг)))
дурак. це для тих, хто ще надсилав крім них
да, дурак. і пишаюся цим.
це нісозла, сама знаєш
кстаті, кол мі завтра. треба обсудити план підготовки до НР, раз там не все складається, як ми вчора обсудили

Могу! помочь.

Сайт взаимопомощи в Украине:

mogu.at.ua

О сообществе

Творча допомога хайблогерів тим, кому вона потрібна. Сюрпризи та дива від колективу постунів ХБ!

ХоБаБиДаДіРо! Хорош байдики бити, давай діла робити! :)

Підключайся!

Красно дякуємо:

Альоні Коваленко,  Альоні Росіцкі, Наташі Денисовій, Рибачці Соні, chudo,

а також фахівцям і співробітникам клініки "Ексімер" (адміністратору Галині, менеджеру Юлі)

Модераторы сообщества

Метки

Календарь
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7