Регистрация  Забыли пароль?

ХоБаБиДаДіРо.

Кожен за себе, і всі разом.

holera пишет в xobabadadiro  28.12.2010 18:56:18

Дуже короткий звіт

Поїздка в Полтаву для мене почалася з трохи ознобу ввечері, яка вилилась в 38 з гаком вночі. Мої поривання їхати, потім їхати коли стане краще, потім крики а раптом вийде поїхати перейшли в гарячковий брєд. На жаль, всякі болі в горлі і соплі які я ігнорувала кілька днів дали несподіваний - для мене, як завжди - ефект - чи то ангіна, чи то хз що, якась зараза Києвом ходить.

В перервах між здоровим медикаментозним сном, солплями і кашлями робила все, що можу, а саме:

1. Підняла на ноги важку артилерію знайомих - вивели на полтавську організацію, правда партійну, але назавтра шукають когось поїхати і зробити звіт з фото.

2. Доконала остаточно соцпрацівника - завтра зранку через неї поспілкуюся з Василем Миколайовичом, зроблю запис розмови і з ним договорюся до того як для нього краще все організувати.

3. Домовилась на завтра з тим же соцпрацівником - надсилаю продукти і іменний переказ на її ім'я для транспорту і ялинки. За це діло гривень за 200 візьметься їх односільчанин - продзвонені мною полтавські таксі сказилися і заломили несусвітньо, десь вдвічі - плюс 50 грн на ялинку.

4. Закупила дистанційно чоловіком продукти. Обирала за принципами

а) відносно якісні і вживані всіма в селі особливо 

б) ті, що в Диканьці важко знайти

в) транспортабельні

г) ті, що можуть простояти певний час - харчів багато в принципі, не на раз підуть

д) орієнтовані на беззубість, моя прабабуся приміром, якій я часто щось привозила могла їсти тільки м'яке, паштети, бісквіти, сирочки. Судячи з фото, це суттєвий фактор. Консультувалася в процесі з соцпрацівником - цукор в нормі, проблем з травленням нема, вживати можна помірно і якісне - думаю, ми все ж не ханжі.

5. Доколупала пару друзів у відпустках - є транспорт на 2-3 січня, їду з Панянкою.

Тепер чеки, калькуляція і питання - надсилати все одразу з харчів чи в два заходи - частину передати зараз, частину привезти з собою до Різдва? Завтра додам квитанції за завтра - переказ, пересилання і т.д.

Отже, гроші. Надійшло на картку загалом 340 грн (any-wonder, Женька, Рижик, Єленко, пан Кулешов) - внизу виписка. На руки чи не на картку:

50 грн - Панянка

50 грн - Орест, Вовка,

150 грн - Наташа

100 грн - анонімно

30 грн - Едуард

Разом 720 грн. Ще мої - відомо куди. Харчі - грубо 400 грн, транспорт і ялинка - грубо 250 грн. Думаю решту присвятити візиту окуліста  і відповідно окулярами або за результатом. Ще є можливість дотрясти пару чоловік щоб точно на все вистачило.

Сподіваюсь, пробачите мої обставини. Приєдную фото, вибачте що боком і вирубаюсь.

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 17
молодець)))
Рекомендовал эту запись

таки молодца!

а у меня, блин, что-то с баблом вообще запоролось(
нічо. за раз чи за два харчі, як думаєш?
в смысле переправлять за сколько раз или хватит на сколько?
За раз все,чи десь половину чи менше на різдво ще привезти?
ты того... выздоравливай.
Найсмішніше-нежить. Правда,тече з носа,капає тупо. Ніколи такого не було. Все ж інфекція
ты это, выздоравливай давай! новый год и все такое. относительно еды, я думаю, основное количество на новый год надо.
Але дещо лишу на Різдво просто. Одну з цукерок, халви, шпроти, один паштет і тд. Тобто,те що дублюється, правда?
по-моему, вполне хорошо.
а что там с деньгами Анатоличцу за телевизор? для этого другая калькуляция была?
Я даю йому 200. Може вигорить мені одна халтура,то дам більше. Якщо хочеш-можна з твоїх ще щось. Але поки що небагато охочих. Хоча на найважливіше вистачило-знову ж низький мій уклін Анатолічу - мало кого зустрічала подібного
может, из всех вообще поступлений отсчитать что-то в его пользу? или позже собрать еще? Да, Анатолич молодец, факт.
Там я розписала що і куди пішло. Потім окремо ще йому оголошу збір. Бо ніби основне ми забезпечили, лишається справедливість тепер
ок
Рекомендовал эту запись

Могу! помочь.

Сайт взаимопомощи в Украине:

mogu.at.ua

О сообществе

Творча допомога хайблогерів тим, кому вона потрібна. Сюрпризи та дива від колективу постунів ХБ!

ХоБаБиДаДіРо! Хорош байдики бити, давай діла робити! :)

Підключайся!

Красно дякуємо:

Альоні Коваленко,  Альоні Росіцкі, Наташі Денисовій, Рибачці Соні, chudo,

а також фахівцям і співробітникам клініки "Ексімер" (адміністратору Галині, менеджеру Юлі)

Модераторы сообщества

Метки

Календарь
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7