Регистрация  Забыли пароль?

ХоБаБиДаДіРо.

Кожен за себе, і всі разом.

holera пишет в xobabadadiro  29.12.2010 20:51:46

SOS, alarm, Achtung, дуже треба допомогти

Ангіна, температура  від 37 до 39, в голові вата, засинаю іноді моментально, непритомнію - словом, не дуже якось мені. Хотіла написати ще годині о 16 і вирубилася нафіг.

Хотіла доправити через пошту посилку - сказали, буде йти тиждень, Диканька далеко не транспортний вузол. Для Альонки відправили, правда, їй дойде вчасно. Кур*єрські служби хочуть 250 грн за доставку - задорого. Потяги і рейсові автобуси з Києва туди не ходять. Поки що єдиний варіант як на мене - потягом до Полтави і відправити звідти через пошту. Пакунки надсилають о 15-00. Василь Миколайович захотів на Новий рік вдома лишитися.

Тому увага - в кого є в Полтаві знайомі? Є такий потяг.

224     київ полтава    30,31/12/10    київ-пас.         8.00    полтава-півд.    14.00  

Потрібно - зустріти посилку. Піти в найближчу пошту. Переслати. Там 7 кг. Коштує це 40 з чимось грн.  Гроші я покладу до посилки. Треба точно ім*я знати і оперативно трохи відписати. Можна в повідомлення дати телефон. Дуже дякую зазделегідь. Да, голова не варить, пишу сумбурно.

На фото - все, що купили, все, що спакували, як посилка виглядає зараз.

все що купили

Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы

Комментариев: 40
зачьотний пакуночок вийшов.
я старалась. претензій правда нема?
Тиждень - то вони прогнали, по Україні так не ходять, зі Львова до Донецька, не те шо з Києва до сусідньої області... Цитрусові та огірки, правда, доведеться тобі залишити на боротьбу з ангіною, а все інше - дійде, хай і на Різдво...
на 3 число я поїду, приїде друг, повезе мене машиною. воно туди попаде 100%, просто питання зараз щоб попало на новий рік. в посилці половина купленого, половину я лишила самій щоб привезти перед різдвом. десь вчора я про то писала і виставила всі чеки
там проблема бо диканька ніби як подалі від всіх великих доріг. потяги через неї не йдуть, рейсові автобуси і маршрутки теж. транзитного транспорту нам ваще нема
Рекомендував цей запис

Полтавці, відгукніться!

відгукнувся, не кричи)
А якщо поштою з Полтави - встигне?
дуже висока ймовірність того, там можна замовити якийсь суперекспрес. і 31 не вихідний офіційно
значить так. Номер вагона, прізвище чи контакт провідника чи хто там привезе. Корочше - де і у кого забирать. Забрать. Я так розумію, треба вскрить, випустити білу кицю на волю, нагодувать, прочитать адресу на пакунку, взяти 40 гривень, поїхати на главпочтамт, відправити чимось швидким по вказаній адресі на Диканьку. По телефону тобі сказати, що все ок, відправлено. Я все правильно зрозумів? І так, мене звуть Віталік. З провідником ти розрахуєшся? І що робити, якщо експрес-доставка відсутня або занадто дорога? Я просто пропрацьовую можливі варіанти, щоб потім не стояти і не кліпати очима
але якщо зовсім мріяти, то ідеально було би передати на маршрутку чи автобус до Диканьки. звісно, якщо ти матимеш час і бажання. про самому поїхати туди і передати в руки - це супермрія. словом, будь ласка, будь ласка, будь ласка напиши що ти можеш зробити. гроші є, на пересилку, поїздку, навіть на кур*єра з полтави до диканьки думаю залуплять не 250 грн
оо, Полтава отозвалась. я спокойное. Насть, ты эт... лечись давай.
кажись, передамо нать з рук в руки. лікуюсь, пшикають гадостями горло, нєту сіл. все класно. я спокійна. пішла в отруб
выздоравливай
так я не поняла, хто нас повезе? я думала, ми потягом..
розкажу потім
як мама? коли бдеш?
окей. всьо зашибісь. сижу, ікру жую))). вона привезла 2,5 кг мигдаля. там такий брусок квадратний, млін...а, і кульок грибів шиітакі чи як їх там))). коротше, зачот))). тіко кашляє дико. лічим
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись
прочитала комменты, невероятно обрадовалась, что нашлись полтавчане. выздоравливай! свято наближається!
попробуй "новой почной" - цены демократичные и офисы удобно расположены
Насть, спасибо огромное за посылку Алене!!!Жалко конечно что мы так и не списались - и я не поучаствовала в вашей инициативе вместе с вами:(
Подивися будь ласка нижче тут коментар, він чомусь в самий низ приєднався
Привіт, я якось зараз ще тут випадково. Я сильно захворіла тоді, все робила крізь силу чесно кажучи. Ще Наташа Денисова послала щось гарне, навіть перша за мене. Я передала трохи грошей, пару джинсів, плать, кофт і ще кілька дрібниць типу біжутерії. Буду ще писати їй і щось надсилати. Вибач що так все ж не попередила, в мене тоді ангіна була з високою температурою, думати навіть важко було. Давай ще раз коли зберу щось, думаю за тижні 2-3, то спочатку напишу, може разом щось пошлемо. Як там Іра?
Подивися будь ласка нижче тут коментар, він чомусь в самий низ приєднався
Да, что-то с каментами в этой записи. Вы просто уминицы! Такие посылищи отправили.Если будет потом возможность - опязательно пиши. вместе что-то придумаем интересное. И самое главное - не болей в новом году. зряшное это дело;) Ирка пока нормально.Шутит как всегда, правда восновном черным юмором;) видела в моем блог какой страшный баннер ей нарисовали? - так понравился же ж)))))))очень;) А так ждем что скажут врачи... волнуемся

Могу! помочь.

Сайт взаимопомощи в Украине:

mogu.at.ua

О сообществе

Творча допомога хайблогерів тим, кому вона потрібна. Сюрпризи та дива від колективу постунів ХБ!

ХоБаБиДаДіРо! Хорош байдики бити, давай діла робити! :)

Підключайся!

Красно дякуємо:

Альоні Коваленко,  Альоні Росіцкі, Наташі Денисовій, Рибачці Соні, chudo,

а також фахівцям і співробітникам клініки "Ексімер" (адміністратору Галині, менеджеру Юлі)

Модераторы сообщества

Метки

Календарь
Май
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вск

1
2
3
4
5
6
7